Apie mus

Šiuo metu mūsų įmonė prižiūri ir administruoja virš 300‘000 m2 ploto daugiabučių namų ir komercinių pastatų.

UAB ADMEO

Esame socialiai atsakinga įmonė nuo 2012 m. kovo 16 d, profesionaliai teikianti daugiabučių namų administravimo ir priežiūros paslaugas.

Turime visus reikiamus atestatus suteikiančius teisę vykdyti daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų priežiūrą, tarp jų ir Lietuvos Respublikos Valstybinės energetikos inspekcijos prie Ūkio ministerijos 2012 m. gegužės 3 d. išduotus atestatus eksploatuoti šilumos įrenginius ir turbinas (Atestato Nr. T-1085) ir eksploatuoti elektros įrenginius (Atestato Nr. E-1829).

Mūsų įmonėje yra nedidelė darbuotojų kaita, todėl galime užtikrinti kvalifikuotą ir kokybišką visų paslaugų teikimą bei operatyvų ir kruopštų defektų šalinimą.

Savo kasdieninėje administravimo veikloje mes išlaikome aukštą klientų aptarnavimo kokybę, ypatingą dėmesį skirdami gedimų / avarijų prevencijai.

Įmonėje yra įdiegta pažangi defektų registravimo ir kontrolės sistema, kuri užtikrina, defektų operatyvų pašalinamą. Svarbu ir tai, kad SAVITARNOS SVETAINĖJE gyventojai gali susipažinti su visa aktualia informacija, susijusia su namu.

Ypatingą dėmesį kreipiame į ekonomišką ir efektyvų namo šilumos energijos vartojimą. Vien tik kokybiško šilumos punkto sureguliavimo ir pastovios kvalifikuotos priežiūros dėka galima sutaupyti iki 10-15 % suvartojamos šilumos energijos namo šildymui.

Profesionalumas

Kodėl mes?

Turime daugybės metų patirtį ir sertifikuotus įvairių sričių specialistus. Namo inžinerinių sistemų priežiūrą atlieka mūsų patyrę specialistai – šilumininkai, elektrikai, turintys tam reikalingus atestatus, santechnikai bei staliai. Techninę priežiūrą, atsakingai, vykdo mūsų įmonės specialistai, turintys statybos techninės priežiūros vadovų atestatus

Admeo logo

Admeo įmonės darbuotojai yra visuomet pasiruošę greitai ir kokybiškai atlikti visus namo priežiūros darbus. Taip pat visuomet kantriai išklausantys klientų lūkesčius, atsakantys į kilusius klausimus bei besistengiantys padėti visose su namo administravimu kylančiose situacijose. Su mumis ramiau!

Bendraukime

Užtikrinkime puikia Jūsų namo būklę kartu!

Susisiekite su Jums patogiausiu būdu

Skambinkite

+370 679 18981

Rašykite

info@admeo.lt

Susitikime

Perkūnkiemio g. 47-106, Vilnius

Skambinkite

+370 679 18981

Rašykite

info@admeo.lt

Susitikime

Perkūnkiemio g. 47-106, LT-12101, Vilnius

1 3 4 9

Laukelyje įrašykite matomus skaičius
Scroll to Top